Co to jest styl?

Styl
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Czy wiesz co to jest styl? To nie tylko sposób ubierania, ale coś znacznie więcej. Jest rodzajem elegancji płynącej od wewnątrz i sposobem na wyrażenie siebie w różnych dziedzinach życia. To oczywiście nie wszystko. Zapraszam na film!

Styl zawsze jest unikalny i osobisty. Jest sposobem manifestacji własnego ja. Odzwierciedla charakter, wzmacnia osobowość, odpowiada na pytanie: ” Jak siebie definiuję?”

Jest możliwością specjalnej, całkowitej rezygnacji z trendów. Służy do bardziej przemyślanych wyborów, tego co dla nas ważne i indywidualne. Osobistego stylu nie da się wyrazić jedną nazwą, hasłem. Jest mieszanką nie tylko nurtów mody, ale wszystkiego, co ukształtowało cię jako osobę. Od wyborów estetycznych zaczynając, kończąc na pełnionych rolach życiowych, trybie życia czy pasjach prosto z serca. Widać go nie tylko w sposobie ubierania, lecz także w tym jaką nosisz fryzurę i zapach, w sposobie wypowiadania się i poruszania. To coś trochę nieuchwytnego, ale tym czymś emanujemy.

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący