EBOOK W PREZENCIE - Stylowa Moda

EBOOK W PREZENCIE

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub „Styl – sztuka pięknego wizerunku”.

Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci w branży mody.

Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

 

Z publikacji #osobistejstylistki dowiesz się jak szukać własnego, niepowtarzalnego stylu. Zrozumiesz czym jest styl. Nie jest on bowiem tylko sposobem ubierania się, ale sumą piękna, które nosimy w sobie. Tego, jak się poruszamy i wypowiadamy, dobrymi manierami, wewnętrzną charyzmą oraz sposobem wyrażania pasji. Przyjemne zostało połączone z pożytecznym, dlatego nauczysz się jak:

 • dobierać styl do osobowości,
 • odnaleźć natchnienie i wzory, rozwijające kobiecość,
 • czerpać z kluczowych stylów w modzie,
 • efektywnie zarządzać garderobą, poznając m.in. szafę kapsułową,
 • szczerze odpowiadać na pytania, które determinują osobisty styl,
 • czerpać radość z mody i podpatrywać ikony stylu,
 • nie zawracać sobie głowy trendami,
 • być estetką wrażliwą na piękno w otoczeniu,
 • z dystansem spojrzeć na sylwetkę i zakochać się w sobie,
 • robić przemyślane zakupy i planować budżet ubraniowy,
 • stworzyć własną Teczkę Stylu,
 • wykorzystywać 10 zasad dobrego stylu,
 • stylizować ubrania i akcesoria zgodnie z własną osobowością stylu.

Wyjątkowym aspektem książki jest opisanie firmowego patentu Stylowej Mody na poszukiwanie stylu. Chodzi o „Teczkę stylu”. Jest to tylko jedna z możliwości, acz bardzo pomocna i gwarantująca dobrą zabawę, poznanie siebie oraz garść autorefleksji.

Patrycja Cierocka-Szumichora, dyrektorka kreatywna marki Patrizia Aryton.

Nie jestem zwolenniczką poradników na temat mody. Na ogół upraszczają modę do koloru tęczówki i zdiagnozowania czy mamy wcięcie w talii. Tymczasem książka autorstwa Izabeli Jabłonowskiej wychodzi ze słusznego założenia, że styl to nie tylko moda. Wskazuje, że pojęcie stylu jest dużo szersze, a to jak się ubieramy, jest jednym z elementów wyrażania siebie. W taki sam sposób myślę o modzie projektując kolekcję, tym bardziej treść książki w moim odczuciu jest godna uwagi. Dużym atutem książki są zadania. W efekcie odbiorca skupia się na sobie. Bo gdy siebie lepiej poznamy, kwestia stylizacji będzie dla nas rzeczą nader oczywistą.

Olaf Tabaczyński, Mistrz Świata Makijażu i Stylizacji, dyrektor artystyczny „MAESTRO” Akademii Wizażu, trener, praktyk i twórca autorskiego, międzynarodowego programu make-upu, wizażu i stylizacji, oraz analizy kolorystycznej, technik doboru zapachów oraz Stylizacji Opraw Okularowych.

Autorka opracowania „Styl – sztuka pięknego wizerunku”, Izabela Jabłonowska, podjęła się niełatwej sztuki pisania o wizerunku poprzez Styl. Dziś o szeroko rozumianej modzie, mówi się niemalże w każdym zakątku na świecie. Warto również pamiętać, że Moda to potężny rynek. Czy to ma wpływ na nas? Tak, na mnie ma wpływ. A czy na Ciebie? Dlatego publikacja ta jest pod wieloma względami wyjątkowa. Jest swoistego rodzaju praktycznym przewodnikiem dla Kobiet w przestrzeni wizerunku, jak również i co bardzo ważne, świadomości własnego Stylu. Formę, jak i treść, łączą tutaj nowe media. A rzetelna wiedza odnosząca się do wartościowych opracowań ze świata mody, stają się właściwym spoiwem. „Styl – sztuka pięknego wizerunku”, zasługuje na szczególną uwagę. Dziś tempo życia oraz natłok zalewających nas informacji, przesłaniają nam często to, co ważne. Nas samych, naszą tożsamość, nasz własny unikatowy Styl. Każdy z nas posiada Osobisty i własny Styl. Styl, który posiadasz również Ty. Czytelna treść pokazuje, że Styl może i intuicyjnie dociera do nas w zmieniającej się rzeczywistości. Styl poprzez nowe formy inspiracji odwołuje się coraz częściej do szerszej i pełniejszej przestrzeni naszego życia, jego wewnętrznego komfortu. Do świadomego odczuwania Stylu. Treść tego przewodnika, to dobry początek do zmian, których warto dokonywać w sobie. Autorka odwołuje się do osobistych historii i osób ważnych w jej doświadczeniach, w ten sposób zakreślając pokoleniowy i wiarygodny horyzont świadomości Stylu. Gdyż nasze przekonania, ciało, doświadczenie i wiele innych ważnych aspektów mających wpływ na nasz osobisty Styl, ulega przemianie w czasie. To paradoksalnie upływający czas uświadamia nam, jak ważne są chwile w dobrym Stylu. Dobry Styl pozwala mi smakować życie pełniej, czego również i Tobie życzę.

Monika Gąsiorek-Mosiołek, PR Manager marek z segmentu fashion, design, art. Manager osób publicznych i artystów. Brand Manager magazynów m.in. Harper's Bazaar i Cosmopolitan.

Izabela Jabłonowska w swojej najnowszej książce „Styl – sztuka pięknego wizerunku” w nowatorski sposób porusza temat indywidualnego spojrzenia na szeroko pojętą modę. Obecnie natłok docierających do nas informacji o pojawiających się coraz to nowszych kolekcjach, trendach, które dyktuje uliczna moda i media społecznościowe powodują, że zatracamy się, chcąc nadążyć za coraz szybciej biegnącym światem. Autorka przypomina, że nasza indywidualna interpretacja trendów jest niewerbalnym przekazem o nas. Najważniejsze jest zrozumieć siebie i swoje potrzeby, by odnaleźć własny styl. Uczy nas również, jak poruszać się w gąszczu ubrań i czym się kierować, tak aby odpowiednio je dobrać do sylwetki, wieku i okazji. „Styl – sztuka pięknego wizerunku” jest obowiązkową pozycją dla osób szukających drogowskazu w drodze do własnego, niepowtarzalnego stylu.

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE