Kontakt - Stylowa Moda

Kontakt

Bardzo dziękujemy za Twoje zainteresowanie usługami stylizacji.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i propozycje.

Telefon: +48 512202717

FAQ

Jaki jest koszt usług osobistej stylistki?

Aby sprawdzić dokładną cenę za wybraną przez siebie usługę, wejdź w zakładkę „Sklep” w głównym menu strony. Tam znajdziesz nasze bestsellery m.in. zakupy ze stylistką i przegląd szafy. W kolejnym kroku wybierz usługę, która jest dla Ciebie atrakcyjna. Cena podana na stronie zawiera wszelkie koszty, takie jak dojazd do Klienta, VAT, itp. Jeśli szukasz jeszcze innego typu współpracy, sprawdź zakładkę „Oferta”. Część usług biznesowych, np. szkolenia, warsztaty i eventy oraz współprace komercyjne na Stylowym Blogu wyceniane są indywidualnie.

W jakich miejscowościach są świadczone usługi osobistej stylizacji i współprac biznesowych?
Dojeżdżamy do Klientów w całej Polsce. Usługi osobistej stylizacji, w szczególności zakupy ze stylistką, świadczone są w miastach wojewódzkich. Przegląd szafy z analizą kolorystyczną i nauką zarządzania garderobą — usługa „Stylowa szafa” wykonywane są u Klienta w domu. Najczęściej działam w miejscowościach Olsztyn, Warszawa i Gdańsk, ale dojazd w inne strefy nie stanowi problemu. Co prawda działamy też online, czasem takie krótkie porady są bardzo przydatne, ale szczególną atencją darzymy spotkania na żywo. Osobisty kontakt pozwala podnieść poziom relacji i współpracy oraz uzyskać zachwycające rezultaty, i co ważne, świadczyć usługi stylizacji na najwyższym poziomie. Poza tym zawsze miło jest się spotkać.

Chcę otrzymać fakturę VAT:
Oczywiście! Wystawienie faktury VAT jest standardem i nie stanowi żadnego problemu. Dziękuję za zainteresowanie ofertą Stylowej Mody i skorzystanie z usługi stylizacji. Każdy Klient jest inspirujący i ulubiony.

Ogólne zapytania, usługi osobistej stylistki, współpraca:

ijablonowska@stylowamoda.pl

Reklama na blogu stylowamoda.pl, zapytania od mediów,
możliwość partnerstwa:

kontakt@stylowamoda.pl

Kontakt z nami

Zapoznałem/łam się z treścią Polityki prywatności

manekin

icon Regon: 519593656|NIP: 741-174-92-98 I Siedziba: Olsztyn

Świadczymy usługi
na terenie całego kraju

mapa

Zapoznaj się
z naszą ofertą

Oferujemy szeroki zakres usług związanych ze stylizacją mody.

Oferta

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE