Poznaj nas - Stylowa Moda

Poznaj nas

Historia marki Stylowa Moda Izabela Jabłonowska rozpoczyna się pięknie – od marzeń.

Piekno w szczególe

Historia marki Stylowa Moda Izabela Jabłonowska rozpoczyna się pięknie – od marzeń. Jej założycielka umiała docenić wyjątkowe przedmioty, wykonane z pasją i sercem.

Wierzyła, że w przyszłości będzie mogła poznać ich twórców i przeżyć przygodę życia, robiąc coś unikatowego dla innych. Z wykształcenia jest filologiem polskim o specjalizacji reżysera teatralnego.

 • 2005

  Choć początki zawsze są trudne, bo trzeba znaleźć swoją szansę, zaczęła ubierać modę w słowa. Powstają pierwsze teksty stylistki pracującej, jako freelancer. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem. Przychodzą zaproszenia do udziału w sesjach zdjęciowych od osób prywatnych, firm odzieżowych i wydawnictw. Powstaje cykl wywiadów ze znanymi projektantami mody. Realizujemy kolejne zlecenia na projekty eventów dla firm z różnych branż, w tym także dla galerii handlowych.

 • 2006

  Stylistka zostaje redaktorem działu mody w znanym portalu internetowym. Jest pierwszym w Polsce doradcą ds. elegancji. Prowadzone przez nią warsztaty cieszą się uznaniem polskich liderów związanych ze światowymi korporacjami, właścicieli i pracowników firm i instytucji, kobiet i mężczyzn.

 • 2008

  Założenie firmy. Powstaje marka premium – Stylowa Moda Izabela Jabłonowska, która jest prekursorem zagadnienia etykiety pracy stylisty w Polsce. Ważne jest nie tylko, by ubierać, ale też by ubierając pracować z klasą. Aby klienci czuli się wyjątkowo i komfortowo. By codzienne ubieranie się było łatwe i przyjemne, a na twarzy gościł uśmiech.

 • 2009

  To lawina zaproszeń od prywatnych i publicznych stacji TV do udziału w programach, również w konwencji na żywo. Ogólnopolskie opiniotwórcze tytuły wydawnicze i radio doceniają wiedzę stylistki, która staje się ekspertem medialnym z dziedziny mody i wizerunku biznesowego. W międzyczasie Izabela Jabłonowska ukończyła liczne prestiżowe warsztaty i szkolenia związane z tematyką stylizacji i etykiety (Fashion Project, Akademia Dyplomatyczna przy MSZ). Jest też certyfikowanym konsultantem koloru.

 • 2010

  Pierwszy kompleksowy poradnik o modzie napisany przez polską stylistkę, wydany pod prestiżowym patronatem Szkoły Stylu. Nowatorski program szkoleniowy na temat stylu i kodu ubioru oraz rewolucyjna zasada 3 harmonii® – stylu, barw i sylwetki.

 • 2011

  Wyróżnienie “Kobieta wierna swoim ideałom”przez markę Dax Cosmetics. Bierzemy udział w produkcjach telewizyjnych.

 • 2012

  Tytuł “Kobieta Roku 2012” magazynu Shape dla Izabeli Jabłonowskiej. Stylistka jest inicjatorką Akademii Stylu i Dobrych Manier, w ramach, której prowadzi wykłady, a dodatkowo cykl o dobrych manierach w radio.

 • 2013

  Stała kolumna w magazynie branżowym Świat Butów. Zostaje powołana na stanowisko dyrektora artystycznego wydarzeń związanych z modą – targów dla kobiet, targów projektantów i pokazów mody. Powstaje zespół Stylowa Moda.

 • 2014

  Nagroda Fashion Website Awords dla strony stylowamoda.pl podczas 12. Edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jako redaktor naczelna tworzy magazyn „Fashion Time”.

 • 2016

  Otrzymuje propozycję angażu, jako wykładowca w Szkole Wyższej VIAMODA w Warszawie, współpracującej z międzynarodowymi instytucjami, m.in. ze znaną włoską uczelnią POLIMODA International Institut Fashion Design & Marketing (Florencja, Włochy) oraz jedną z najlepszych szkół mody na świecie – Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie. Powstaje Stylowy Blog.

 • 2017

  Nagrywamy pierwszy w Polsce podcast o modzie “Stylowe Atelier”. Powstają szkice kolejnych książek.

 • osobista stylistka Olsztyn
  2018

  Izabela Jabłonowska występuje jako prelegentka na Kongresie Przyszłości, wśród gości takich jak Jakub. Bączek, Iwona Guzowska, Grażyna Wolszczak i Helena Norowicz.

 • 2019

  Publikacja kolejnej książki  w formie ebooka i audiobooka – “Styl – sztuka pięknego wizerunku”. Nagranie audiobooka dla Storytel i prace nad uruchomieniem stylowego sklepu. Na Stylowym Blogu ukazuje się cykl fotoreportaży z podróży do Wilna o modzie vintage i projektantach, m.in. Lanvin, Chanel, Christian Dior, Pierre Balmain, Hubert de Givenchy, Pierre Cardin, Yves Saint Laurent i André Courrèges.

Do góry

Jesteś zainteresowany
współpracą?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy indywidualną ofertę.

Umów się teraz

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE