Zobacz, jak było na warsztatach stylu

Codzienność
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Jeśli śledzisz mnie w mediach społecznościowych, to zapewne zauważyłaś, że zapowiadałam warsztaty stylu dla kobiet. Niedawno odbyła się kolejna edycja warsztatów, a kobiety w nich uczestniczące, zostały ubrane w uśmiech…

Aby znaleźć styl trzeba popracować trochę nad poznaniem swojej osoby. Temat dotyczy różnych sfer naszego życia. Iris Apfel, moja ikona stylu, mawia: „Aby znaleźć styl, musisz odkryć siebie”. Trzeba umieć spojrzeć z dystansu, na to kim jesteśmy. Umieć dostrzec marzenia, tryb życia i role, jakie w nim gramy. Ważny jest sposób, w jaki się wyrażamy, myślimy,  poruszamy. Styl odwołuje się do naszych wyborów i tej niesamowitej galerii obrazów, jaką pielęgnujemy w pamięci.

Na warsztatach jest sporo emocji – gromki, wyzwalający śmiech, a czasem nawet łzy. Jest też duża dawka inspiracji z zakresu wiedzy o fasonach, kolorach i dodatkach. Uczestniczki poznają historie znanych ludzi, którzy swój styl budowali od podstaw, a zmusił ich do tego przełom życiowy,  czasem zmiana mentalności. Bardziej odczuwamy, jak ważny jest wizerunek, gdy zdamy sobie sprawę, że to kwestia dobrych manier, szacunku oraz miłości do siebie samej. To jak postrzegamy modę, wypływa z naszego wnętrza. Nad stylem należy pracować i trzeba się go uczyć. Po warsztatach dostałam smsa, od jednej z kobiet: “jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy”.

Zapraszam Cię byś zobaczyła, jak pięknie stylowe warsztaty przeżywają uczestniczki, a także jakie pozytywne zmiany wewnętrzne w nich zachodzą. Świadomość siebie buduje kobietę. Może spotkamy się następnym razem?

PS. Terminy otwartych szkoleń, warsztatów czy spotkań tematycznych zapowiadam na Fb. Jeśli jeszcze nie obserwujesz mojego fanpage’a, możesz to zrobić tu – KLIK. Nie zmarnuj więcej żadnej okazji, by zadbać o siebie!

Zdjęcia: Renata Orlińska

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący