Cykl osobowość stylu - DRAMATYCZNA - Stylowa Moda

Cykl osobowość stylu – DRAMATYCZNA

Styl
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Kobieta, która traktuje modę jak zaproszenie do zabawy, stawia na najmodniejsze fasony i kolory. Docenia znane marki i życie w luksusie. Masz coś wspólnego z taką osobowością stylu?

Pod natchnieniem chwili potrafi zużyć nawet całą butelkę preparatu kosmetycznego, najważniejsze, aby uzyskać spektakularny efekt. Nie jest ważne jak się czuje w danej fryzurze, ważny jest wrażenie, które wywoła. Kupi zestaw makijażu odpowiednio dramatyczny kolorystycznie, aby był równie ekstrawagancki i szalony jak ona. Może Cię to zaskoczy, ale kobieta dramatyczna raczej nie decyduje się na ryzykowną zmianę fryzury. Nie popełnia włosowych błędów. Raczej urozmaica całość wysmakowanymi elementami np. siwe pasemko, czyli coś w rodzaju zaplanowanego akcentu. Dłonie są obrazem jej stylu. Lubi długie paznokcie i próbowała już wszystkich możliwych kolorów.

<img  scr="https://stylowamoda.pl/osobista-stylistka.jpg" alt="Zakupy-ze-stylistką-przegląd-szafy-analiza-kolorystyczna-kreowanie-wizerunku-warszawa-olsztyn-trójmiasto-poznań"/>

Stawia na najmodniejsze kolory i fasony danego sezonu. Moda jest dla niej zaproszeniem do zabawy. Jest w stanie założyć wszystko co jest top, trendy i na czasie. Odnosi się to zarówno do ubrań, jak i do obuwia. Chce mieć zawsze to, co najlepsze, ale w jej rozumieniu to oznacza po prostu znaną markę. Nie zna się aż tak bardzo na jakości, po prostu ceni logo. Buty sportowe zakłada tylko do ćwiczeń, na co dzień w nich nie jest w stanie funkcjonować mentalnie. Uwielbia pończochy i rajstopy, ma dobre oko do zgrania ich barw z ubraniem, umie wyszperać intrygujące wzory. Kobieta dramatyczna nie może żyć bez poduszek, wierzy, że one dodają jej stylu, drapieżności i energii. To jej konik, taki mały modowy wyróżnik stylu. Nosi bieliznę, która jest tak samo dramatyczna jak pozostałe jej wybory. Docenia finezyjne fasony majtek i biustonoszy, chętnie zakłada gorset, nawet bez szczególnej okazji. Koszula na noc też ma wywrzeć wrażenie, a co! W szafie będzie miała sporo ubrań do spania, ale takich które nie dają się zapomnieć.

<img  scr="https://stylowamoda.pl/osobista-stylistka.jpg" alt="Zakupy-ze-stylistką-przegląd-szafy-analiza-kolorystyczna-kreowanie-wizerunku-warszawa-olsztyn-trójmiasto-poznań"/>

To kobieta, która przede wszystkim ćwiczy w domu. Może mieć własny atlas do ćwiczeń albo orbiterek. Korzysta z nagrań na YT lub zestawów ćwiczeń nagranych na płytach. Chętnie ogląda sport w telewizji i dopinguje. Poświęca wolny czas na pracę zawodową lub walczy o sprawy wyższe. Na wycieczkę/wakacje pojedzie tam, gdzie ma szansę zaistnieć i się pokazać – Monaco, Paryż, turne po Europie… Ceni życie w luksusie. Ma być na bogato, nawet jeśli mieszka w bloku. Wszystko ma być dramatyczne, a jeśli by ją spotkało ubóstwo, to koniecznie też dramatyczne. Praca powinna stwarzać jak najwięcej możliwości, aby się pokazać. Wybierze zawód, który daje prestiż i pozwala zaistnieć. Lubi rządzić. Wartością dla typu dramatycznego jest efekt.

<img  scr="https://stylowamoda.pl/osobista-stylistka.jpg" alt="Zakupy-ze-stylistką-przegląd-szafy-analiza-kolorystyczna-kreowanie-wizerunku-warszawa-olsztyn-trójmiasto-poznań"/>

To kobieta, która sama dyktuje modę. Nie obchodzą jej trendy, za to chętnie wygłasza swoje opinie. Nie zależy jej na podziwie, ale na prowokacji do dyskusji i budzeniu kontrowersji. W stylizacji lubi przekraczać granice. Może założyć grube skarpetki do sukienki, szelki, płócienny żakiet, ostentacyjnie duże okulary, długą koronkową sukienkę, stroje z dzianiny, kapelusze, dziwaczne kostiumy i kombinezony, wzorzyste szale, mocne kolory, nowoczesne mieszanki tkanin, wariackie broszki, naszyjniki, zegarki.

To już ostatni wpis z cyklu o osobowościach stylu. Mam nadzieję, że cały cykl był dla Ciebie zarówno formą rozrywki, jak i inspiracji!

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE