Jestem gościem w Podwójnej Obsadzie

Historie
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Zawsze jest miło, gdy ktoś docenia Twoją wiedzę. Ja gromadzę ją po to, by codziennie pomagać innym budować własny styl, a przez to wzrastać w różnych dziedzinach życia. Dlatego zapraszam Cię serdecznie do posłuchania audycji radiowej „Podwójna Obsada”, której byłam gościem.

Czerpię satysfakcję z życia, kiedy wykorzystuję swoje talenty, aby rozwijać się jako człowiek i artystka, budując wartościami innych. Wciąż się zachłannie uczę, ale też pozwalam sobie na ciszę. W dzisiejszym świecie warto znaleźć balans między dążeniami, a spokojem. Na swój sposób wszystko gra ważną rolę.

 

Kiedy wiemy, jak dobrze wyglądać na co dzień, życie staje się łatwiejsze. Jest bardziej uporządkowane, a zarazem wesołe. Styl bowiem odzwierciedla nasz charakter i upodobania. Pomaga nam być po prostu sobą, jest przedłużeniem kompetencji zawodowych i pokazuje dobre maniery. Dzięki niemu lepiej się czujemy i możemy funkcjonować pełni charyzmy i zapału.

Moje wejścia na antenę trwają po kilka minut, ale jest ich kilka. Choć są tylko zaczątkiem tematów, mogą stanowić dla Ciebie wartościowe informacje i przyczynić się do nowego spojrzenia na swoją sylwetkę, dobieranie kolorów czy zakupy odzieżowe. Daj proszę znać w komentarzach czy spodobał Ci się materiał. Możesz go posłuchać tutaj – KLIK. Serdecznie Was pozdrawiam, a Michałowi Poryckiemu i Marcie Woźniak dziękuję za zaproszenie!

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący