Prywatna stylistka mody warszawa, porady - Stylowa Moda

Stylistka mody – Warszawa

Styl
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Tworząc niedawno tekst o zakupach ze stylistką pomyślałam, że koniecznie chcę podzielić się z Wami wrażeniami z pracy w różnych miastach, bowiem ze względu na lokalizację, może ona mieć odmienny charakter.

Jako #stylistkamody w Warszawie jestem gościem specjalnym eventów, realizuję #metamorfozy, występuję w telewizji, współpracuję z markami odzieżowymi, prowadzę #warsztatystylu i szkolenia z dress code. O pomoc jako specjalistkę proszą mnie klienci indywidualni.

Stylistka dla marek odzieżowych

Wsparcie modowe jest potrzebne, bo ubieranie się to nie fanaberia, ale nieodłączna część naszego życia, kształtująca tożsamość. W Warszawie jest dużo ludzi biznesu, artystów, mediów i tych związanych z modą zawodowo. Stylistka mody jest potrzebna przy sesjach zdjęciowych w kampaniach reklamowych, jest pomocna przy tworzeniu i implementacji kolekcji przez markę, a później przy jej promowaniu i sprzedaży. Oczywiście promocja może odbywać się na różne sposoby, a sesje bywają realizowane też wyjazdowo. Pamiętam na przykład markę premium, która zaprosiła mnie do współpracy w pięknym prestiżowym SPA na Mazurach, gdzie stworzyliśmy przenośny showroom z przymierzalniami. Trwały tam indywidualne konsultacje ze stylistką i warsztaty. Wszystko to obejmowało cykl weekendów i było niesamowitą atrakcją dla gości hotelowych.

Konsultacja indywidualna online

#stylistkamody

dział metamorfoza
Warsztaty stylu prowadzone przez I. Jabłonowską.
warsztaty stylu
Nagrania do radia, program Podwójna Obsada.
store-1542980_960_720
ksiazka ubierz sie w usmiech
warsztaty(61)
Li Parie

Ekspert medialny – moda

Osoba z dużym doświadczeniem w branży mody, szczególnie w Warszawie, będzie chętnie zapraszana jako ekspert medialny do telewizji oraz proszona o wypowiedzenie się w danej dziedzinie dla kolorowych magazynów bądź radia. Jako autorka książek i wielu publikacji, w tym w pismach branżowych, dostaję takie propozycje. Jednak najfajniejszą częścią mojej pracy, kiedy mogę rozwinąć skrzydła wyobraźni i podzielić się wiedzą jest praca dla klientów indywidualnych podczas zakupów ze stylistką, przeglądu szafy, nauki zarządzania garderobą czy projektowania indywidualnego stylu.

stylistka mody Warszawa
osobista stylistka Warszawa
styl w firmie 4
DSC_8980
ebook-okladka-I.-Jablonowska500
Pokaz Paprocki&Brzozowski
DSC_9166
stylowy event 5
Izabela Jabłonowska i Marta Kuligowska, uroczysta gala w Och Teatrze. Bajka Srebrna Igiełka I. Jabłonowskiej zdobyła nagrodę i została wydana w albumie Blogowe dbajki jako bajka terapeutyczna. Fragmenty wybranych bajek czytała aktorka Maria Seweryn.

Zakupy ze stylistką i przegląd szafy – Warszawa

Moi wspaniali klienci zawsze mnie pozytywnie zaskakują. Kiedyś, gdy akurat występowałam na żywo w telewizji śniadaniowej, jak tylko wyszłam ze studia nagraniowego, zadzwoniła do mnie stała klientka i powiedziała: „Iza widzę, że jesteś w telewizji, oglądałam twój występ. Tak się składa, że bardzo chcę się z tobą umówić. Dasz radę?” Tego dnia nic więcej nie planowałam, więc spontanicznie zaaranżowane zakupy ze stylistką, odbyły się pomyślnie.

Mam też taką rodzinę klientów – najpierw ubrałam ją, potem jego, potem nastoletnie dzieci, a na koniec przechwycili mnie do swojej firmy, gdzie obeznanie stylistki mody też było potrzebne. Innym razem poznałam wspaniałą Asię, która produkuje kosze upominkowe z ręcznie robionymi przysmakami. Spędziłyśmy naprawdę wyjątkowy dzień, a  Asia mnie też częstowała i karmiła niesamowitymi pysznościami i oprowadziła po domu. Przez nią jeszcze bardziej zakochałam się w meblach kolonialnych i tego samego dnia przepuściłam część wypłaty na krzesło w stylu rzymskim, które stoi u nas w korytarzu. Chciałoby się rzec, że obie zainspirowałyśmy siebie nawzajem.

Izabela Jabłonowska i Joanna Horodyńska na pokazie marki Bata.
2010
2006
Wykład na temat psychologi ubioru
2012
2008
Nagrania do programu TVN Style Trinny & Susannah ubierają Polskę.
2009
Izabela Jablonowska

Osobista stylistka z doświadczeniem

Jest też Pan X, który ma 5 dzieci, śliczną żonę i piastuje wysokie stanowisko. Robimy zakupy sezonowo, bo garderobę musi wymieniać, a przy okazji kilkugodzinnych przygotowań kompletnych zestawów ubraniowych, prowadzimy dysputy egzystencjalno-kulturalno-filozoficzne. Każda osoba jest inna, a uważam to za wielką swoją zaletę  – potrafię rozmawiać z ludźmi. To bardzo potrzebne w pracy osobistej stylistki. Zresztą, „Komunikatywność” to jeden z moich talentów potwierdzonych przez testy Gallupa.

Jestem ciekawa innych, a i ja mam co opowiadać po kilkunastu latach pracy w zawodzie. Reasumując miło mi, że nić relacji, która powstaje między mną – osobistą stylistką a moim wyjątkowym klientem, budzi w nas chęć trwałej współpracy, ale też sympatii. A zestawy ubraniowe na zdjęciach? To fantastyczna sprawa! Możesz je mieć w telefonie i przejrzeć w kolejce, podczas podróży w roli pasażera, na nudnym spotkaniu, kiedy czujesz, że tracisz czas i nie jesteś w grze. Mężczyźni lubią je wydrukować i powiesić sobie w garderobie bądź na szafie, aby mieć szybką ściągę i nie zastanawiać się co z czym połączyć. Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić jako osobista stylistka w Warszawie i nie tylko (dojeżdżam do klientów w całej Polsce)? – KLIK.

zakupy ze stylistką Warszawa
przegląd szafy stylistka
szafa ze stylistka
zakupy ze stylistką w Warszawie
zakupy stylistka warszawa
personal shopper Warszawa
przegląd szafy osobista stylistka
stylistka mody

Szkolenia z wizerunku biznesowego – dress code, etykieta, autorskie warsztaty stylu

Uwielbiam prowadzić warsztaty i szkolenia, a Warszawie jest sporo możliwości. Możesz je sprezentować swoim pracownikom albo wyprosić u przełożonego, aby zrealizował projekt w Waszej firmie lub instytucji. Ten pomysł spodoba się na pewno Twoim koleżankom z pracy i poprą go z pełną werwą! Każdy z nas chce czuć się dobrze ze sobą i wyglądać świetnie. Jest to przy okazji rodzaj spotkania integracyjnego, ale czas nie jest zmarnowany. To raczej połączenie przyjemnego z pożytecznym, wszak sporo wiedzy i przydatnych umiejętności zostaje w głowie na później. Dlatego szkolenie ze stylistką i doradcą ds. elegancji, jaką jestem, to inwestycja. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdy pracownik, a już na pewno właściciel jest wizytówką miejsca, w jakim pracuje. Całą ofertę dla biznesu znajdziesz tu – KLIK.

#osobistastylistka

Właściwe elementy wykończenia stroju i rodzaj ubrania na poszczególne okazje, a nawet porę dnia, to element savoir-vivre. Warto się tego dowiedzieć. Tak samo ważny jest kolor stroju a przekaz audiowizualny, dobór opraw okularowych czy korygowanie sylwetki za pomocą fasonów, tkanin, deseni, dodatków i barw z zachowaniem etykiety biznesowej. Szkolę nawet pracowników sklepów odzieżowych, co więcej miałam przyjemność gościnnie wykładać na SGH i współpracować również jako wykładowca z wyższą szkołą mody VIAMODA w Warszawie.

stylistka mody w Olsztynie
stylistka mody
konsultacje ze stylistka Warszawaa
event ze stylistka
stylizacja pokaz mody
analiza kolorystyczna warszawa
przegląd szafy ze stylistką
stylistka warsztaty stylu

Stylistka mody dla sklepu odzieżowego i nie tylko

Konsultacje ze stylistką mody to fantastyczna alternatywa dla sklepów i marek, które myślą perspektywicznie i chcą budować oraz utrzymywać owocne relacje z klientami. Co więcej, nie zawsze są to marki odzieżowe, czasem biżuteria, buty, okulary, dodatki. To forma zwrócenia uwagi na swój asortyment, ale też okazanie troski, a więc wyróżnik na rynku. Każdy z nas czuje się wyjątkowo, kiedy ktoś się o niego prawdziwie troszczy. W czasach, gdy kupujemy nie tylko ubrania, ale też niejako filozofię marki i jej przekaz, jest to szczególnie istotne. W ten sposób zyskują wszystkie strony. Wieczorki tematyczne na miejscu w sklepie, nagrody w pakiecie lojalnościowym, konkursy, gdzie nagrodą jest spotkanie ze stylistą czy spektakularna metamorfoza połączona z sesją zdjęciową, to tylko kilka możliwości praktycznego zastosowania stylizacji mody połączonej z moją pasją do opowiadania o jej obliczach.

Eventy ze stylistką – Warszawa

Pokazy mody i metamorfozy to kolejna odsłona moich usług jako stylistki mody. Jako reżyser teatralny z wykształcenia wykorzystuję swe umiejętności i łączę różne dziedziny, by uzyskać wspaniałe efekty realizacji. Scenografia, stylizacja, przekaz – to tylko kilka z elementów przygotowania spójnej opowieści. Metamorfozy natomiast budzą zawsze wiele emocji, nie tylko uczestników, ale też moich. Przeżywam zawsze z Wami, bo czerpię z zasobów swojej empatii. Ciągle mnie zaskakuje, gdy rzucacie się na szyję, wręczacie kwiaty, dziękujecie całą rodziną. Po prostu – KOCHAM SWOJĄ PRACĘ.

PS. Jeśli jesteś zainteresowana/-ny współpracą, porozmawiajmy, co razem możemy świetnego zrobić. Realizując usługi dojeżdżam do klientów w całej Polsce – KLIK.

Zdjęcia główne: Emilia Zaniewska

#osobistastylistka

Gdy Twoim marzeniem są #usługiosobistejstylistki, #zakupyzestylistką, #przeglądszafy, #analizakolorystyczna lub #stylizacjaonline, #stylistkaonline – sprawdź dostępne propozycje, które przygotowała dla Ciebie #osobistastylistka SKLEP – usługi stylistki. 

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE