Sukienka jak pogoda - SZAROŚĆ - Stylowa Moda

Sukienka jak pogoda – SZAROŚĆ

Styl
Izabela Jabłonowska
3 Komentarzy

Ta szara sukienka zastępuje mi często małą czarną. Uszyła ją specjalnie dla mnie w prezencie Emilia Świder. Projektantka, która kilka lat temu wyemigrowała do Czech. W sukience zakochała się dziennikarka, Paulina Chylewska. Było to w programie śniadaniowym „Kawa czy Herbata”, gdzie czasem gościłam w roli eksperta w dziedzinie mody.

Sukienka bardzo mocno podkreśla talię ze względu na kształt klepsydry, który tworzy dzięki mocniejszym ramionom i zaznaczonym biodrom. Wcięcie eksponuje również pasek w kolorze oberżyny, który do niej dobrałam.

Odcienie szarości, to swoiste stylizacyjne kameleony. Są uniwersalne. Uważam, że jasne mysie, gołębie, płowe barwy, odcienie taupe i grafit, potrafią wyglądać szlachetnie, kobieco i gustownie. Wystarczy odrobina innego, mocnego koloru by nabrały mocy i wyrazistości, zmieniły styl i charakter.

Uwagę przyciąga konstrukcyjna góra. To ona wabi spojrzenia i pokazuje kunszt projektantki. Ten element udowadnia, że szycie na miarę daje fantastyczne możliwości aranżowania naszej osobowości oraz figury. Fason w sam raz dla ambitnych, przedsiębiorczych kobiet. Idealnie i dla mnie …

Zapewne ostatnia „odkryta” stylizacja tego lata. Takie nostalgiczne te mewy w tle, i jesienna kolorystyka na obrazach. To cudownie, bo kocham jesień. Za co? Być może wkrótce napiszę.

xoxo

Emilia Świder sukienka/ Dorian Grabowski bransoletka i kolczyki/ Gian Marco buty/Expresso pasek

Zdjęcia: Studio Zaniewska

osobista stylistka Izabela Jabłonowska, szara sukienka

osobista stylistka Izabela Jabłonowska, szara sukienkaosobista stylistka Izabela Jabłonowska, szara sukienka

osobista stylistka Izabela Jabłonowska, szara sukienka

osobista stylistka Izabela Jabłonowska, szara sukienka sesja zdjęciowa
Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE