Współpraca - Stylowa Moda

Współpraca

Zawsze cieszymy się ekscytującymi projektami. Nie wahaj się skontaktować z nami.

Stylowy Blog to blog lifestylowy z mocną dominantą mody. Powstał pod koniec 2016 roku. Wtedy, gdy po raz pierwszy na Ziemi zarejestrowano fale grawitacyjne, co jak mówią znawcy tematu, jest odkryciem stulecia.

Preferujemy przekaz reklamowy podany w niestandardowej formule i mądrze ukierunkowany na prawdziwe wartości dla czytelników. Nie przyjmujemy „darów losu” w zamian za recenzję. Reklama produktów lub usług pasujących do charakteru bloga odbywa się wyłącznie za wynagrodzeniem. Najlepiej w formie długofalowych projektów. Możliwe opcje współpracy to: patronaty i sponsorowanie cyklów wpisów, filmików, wspólne kolekcje, kampanie reklamowe z wykorzystaniem wizerunku, wywiady, wyjazdy zagraniczne, konferencje i wyjazdy prasowe, konkursy, linki afiliacyjne, stała współpraca i działania kreatywne.

Jeśli zastanawiasz się czy współpraca/reklama na blogu stylowamoda.pl to dla Ciebie korzystne rozwiązanie, to zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z paroma faktami. Znamy swoich czytelników, dlatego możemy tworzyć dla nich inspirujące, wartościowe i dopracowane treści. Najczęściej zaglądają tu kobiety w wieku od 25 do 50 lat, szukające informacji na temat świadomej mody i budowania indywidualnego stylu.  Poszukują piękna i mają odwagę do marzeń oraz poczucie humoru. Często posiadają własną firmę i ciągle podnoszą kwalifikacje. Blog stylowamoda.pl to miejsce, gdzie przedkładamy jakość nad ilość oraz zwracamy uwagę na ekologiczną i etyczną odpowiedzialność swoich wyborów, dlatego bliska jest nam idea sustainable fashion oraz temat slow life.

Nasi czytelnicy za luksus uważają produkty wykonane ręcznie, z sercem i dbałością o szczegóły, spersonalizowane, wykonane na zamówienie i idealnie dopasowane do potrzeb. Przez firmy z tradycjami, stawiające na autentyczność, prawdziwe rzemiosło. Tradycję łączą z nowoczesnością. Wiedzą, że luksus to również możliwość wyboru, otaczanie się wartościowymi ludźmi oraz umiejętność cieszenia się z celebrowania codzienności.

Najważniejsze wartości dla czytelników stanowią: rodzina, dom, zdrowie oraz rozwój zawodowy i osobisty. Tworzymy społeczność, której bliskie są tematy kultury i sztuki, podróży, poruszającej lektury oraz aktywności fizycznej. Wspieramy się nawzajem poprzez wymianę cennych informacji, dobre słowo i niebanalne pomysły.

Zapraszamy Cię do współpracy!

Kontakt z nami

 

Dane według Sunrise System sp. z o.o. sp. k. (Google Search Console):

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE