Wybieram naturalność

Styl
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Latem wszystko jest bardziej optymistyczne. Więcej wolnego czasu, więcej ruchu na świeżym powietrzu, więcej różnorodnych owoców i warzyw, więcej spontanicznych małych wyborów. Mniej szarości, mniej smutku, mniej chaosu, mniej wymagań od siebie. Balsam dla duszy – letnie życie.

W długiej sukience zawsze czuję się kobieco i wygodnie. Wybieram ją chętnie zarówno w czasie wolnym, jak i do pracy. Taka długość daje mi też komfort nieprzejmowania się moimi bladymi nogami i siniakami, do których mam przykrą tendencję. Generalnie słońce mnie mało chwyta w swe objęcia, a ja też oszczędzam sobie zbyt długiego eksponowania ze względu na zdrowie i prewencyjnie działam „anty aging”.

Zawsze wybieram naturalność. Choć otaczają nas tatuaże (nie są eleganckie, ale mogą być trendy), długie ostro spiłowane paznokcie, wielobarwne hybrydy, karykaturalne brwi i tandetne wybory związane z modą. Zdecydowanie milej spojrzeć na kobietę, która promienieje wewnętrznym blaskiem. Taki blask staram się pielęgnować w sobie. Czynię to poprzez możliwie najzdrowszy tryb życia, jaki mogę utrzymać oraz dbałość o rozwój duchowo-emocjonalny oraz intelektualny. Wciąż uczę się cierpliwości i dystansu. Uważam, że nasz styl pochodzi z wnętrza i sama moda to za mało, by być ikoniczną.

Stylizacja jest romantyczna. Chyba każda z nas ma w sobie tęsknotę za delikatnością i spokojem. Letnie spojrzenie na modę, może taki nastrój przywołać. Trochę jak z filmu „Masz wiadomość”. Dziewczyna z książką…

Sukienka: Tiffi
Kamizelka: Zara
Buty: Carmens Padova
Torba lniana: alefajnatorebka.pl (sklepu już nie ma)
Torebka skórzana: Massimo Dutti
Broszki: vintage
Zdjęcia: Studio Zaniewska

 

 

 

 

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący