Zostań mecenaską lub mecenasem podcastów o modzie i stylu życia - Stylowa Moda

Zostań mecenaską lub mecenasem podcastów o modzie i stylu życia

Codzienność
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Zapraszam Cię serdecznie do wspierania mojej działalności w tworzeniu podcastów o modzie i stylu życia. Możesz dołączyć do grupy patronów na znanej i lubianej platformie Patronite. Sprawdź jakie atrakcje na Ciebie czekają!

Tak się złożyło, że od dawna myślałam o współpracy z Patronite i sama nie wiem czemu nie zrobiłam tego od razu. Wystartowałam z podcastami w 2017 roku i być może wydawało mi się, że muszę coś bardziej dopracować. Tylko, że człowiek ciągle się uczy i rozwija, dlatego z dzisiejszej perspektywy myślę, że nie potrzebnie zwlekałam chcąc wznieść tę całą podcastową przygodę na wyższy poziom, zanim wspomnianą współpracę nawiążę. Podcasty to coś z czym wiążę swoją przyszłość, choć życie jest nieprzewidywalne i nie wiem czy tak będzie. Dziś moim marzeniem jest kontynuować ten projekt choćby do starości, spotykać fascynujących ludzi, patrzeć na ciekawe tematy z różnych perspektyw, wychodzić z własnej skorupy i przyzwyczajeń, dzielić się dobrem. Uważam, że wiedza i inspiracja, która tam była dotychczas gromadzona dzięki moim wspaniałym gościom, jest czymś, co zasługuje na dalszą drogę. Do tej pory realizowane były odcinki z Jolą Lewicką z Li Parie, z Patrycją Cierocką – Szumichorą z Arytonu, Piotrem Denejko z Gemlordu, a także z Elżbietą Boniecką – Milowicz, Ewą Cichocką, Basią Raduszkiewicz, Verą Kobylińską, Justyną Rodziewicz-Siecińską, Olgą Żmijewską i Iloną Kanclerz.

Przerwa w nagrywaniu podcastów była spowodowana moją zmianą w życiu osobistym, między innymi przeprowadzką i ogromnym remontem, ale poszłam za swoimi marzeniami, które realizuję i to potrwa kilka ładnych lat. Dodatkowo pochłonęły mnie kwestie rodzinne, niespodzianki i trudności wyskakujące jak grzyby po deszczu. ALE jestem i pracuję nad ulepszeniem strony www, która wymaga nowych szlifów i szykuję się do powrotu w nagrywaniu.

ZAKUPY ZE STYLISTKĄ

Ani ja, ani realizowane przeze mnie projekty nie stoją w miejscu, nawet jeśli mamy moment oddechu i transformacji. Wielość moich pomysłów, ale też umiejętność koncentracji na zadaniu i chęć szlifowania diamentu, by wyszło jak najpiękniej, pozwala dojść do wymarzonych celów. Przygotowanie, a następnie wykonanie wartościowego projektu wymaga współpracy z agencjami, firmami, artystami. Szczególnie przy produkcji odcinków, wpisów i sesji zdjęciowych oraz przy postprodukcji.

Cel ten jest szlachetny, ponieważ:

– promuje rękodzieło, rzemiosło, artystki i artystów;

– udowadnia, że styl to sposób bycia, elegancja, wybieranie rzeczy pięknych i jakościowych w duchu slow fashion;

-promuje dobre maniery;

– wspiera grono osób szukających wartościowego źródła wiedzy i nietuzinkowej inspiracji;

Jeśli chcesz zostać mecenaską lub mecenasem pięknego projektu, zdobyć dodatkowe granty i nawiązać ze mną współpracę zapraszam na profil:

https://patronite.pl/stylowamoda

Tutaj dowiesz się jakie progi są do uchwycenia, a zaczynają się od niewielkich kwot i jakie atrakcje zostały przygotowane w poszczególnych etapach. Są to m.in. rabaty na usługi dostępne w sklepie na stronie stylowamoda.pl, audiobook i ebook.

Jak zwykle zachęcam Cię do pozostawienia komentarza. Być może masz coś fajnego do przekazania i możesz się wypowiedzieć czy forma prezentowania podcastu Ci odpowiada. Przypominam, że zamieszczałam nagranie audio, transkrypcję i sesję zdjęciową, chociaż dodatkowo pojawiały się losowania nagród i notatki rysunkowe. Rozważam jeszcze opcję video, ale to generuje większe koszty i ilość pracy. Daj znać jaki sposób przekazania treści będzie dla Ciebie najbardziej satysfakcjonujący, co Ci się podoba w podcastach, a co jest jeszcze do poprawienia. Dziękuję za dotychczasową obecność i każdą formę wsparcia – wiadomości, komentarze, subskrybcje na You Tubie konta Stylowej Mody i szczególnie za dotacje przez Patronite. Do usłyszenia.

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE