Porady osobistej stylistki mody - Trójmiasto, Poznań, Bydgoszcz - Stylowa Moda

Zakupy ze stylistką – Warszawa – Olsztyn – Trójmiasto – Poznań – Bydgoszcz

Styl
Izabela Jabłonowska
0 Komentarzy

Marzysz o pięknym, indywidualnym stylu i komfortowej garderobie? A może czas na spotkanie z profesjonalistką? Umawiając się z osobistą stylistką oszczędzasz energię, czas (koniec nużących wędrówek po sklepach) i pieniądze (koniec nietrafionych zakupów). Współpracując z dobrym fachowcem od razu możesz liczyć na oszałamiające rezultaty. Zakupy z osobistą stylistką są na wyciągnięcie ręki!

Zakupy z osobistą stylistką

Kto korzysta z usługi osobistej stylistki?

Najczęściej z usług osobistej stylistki korzystają kobiety w wieku od 25 do 50 lat. Jednak 1/3 moich klientów to panowie w podobnym wieku. Najmłodsza klientka, którą miałam przyjemność ubierać, była chrześnicą mojej stałej klientki i była w wieku komunijnym. Spotkałyśmy się w ramach jej prezentu, jakim stało się zrobienie wesołej, awangardowej stylizacji scenicznej, gdyż dziewczynka tańczyła. Priorytetem była dla nas kręcąca się spódniczka. Usługa była formą spotkania z ciekawym zawodem. Najstarszą moją klientką była kobieta korzystająca z pełnej metamorfozy. Nie pamiętam teraz ile miała dokładnie lat, lecz na pewno była ładnie po osiemdziesiątce.

Zakupy ze stylistką online

Z zakupów ze stylistką korzystają osoby medialne/ publiczne, ludzie przeróżnych branż na stanowiskach zarządzających/kierowniczych – dyrektorzy, menadżerowie, kierownicy działów, właściciele dużych i małych firm, młode zaganiane mamy. Korzystają też osoby mające kontakt bezpośredni z ludźmi z zewnątrz, petentami, klientami, oraz artyści. Usługa popularna jest wśród księgowych, sprzedawców, mówców, biznesmenów. Osoby te często łączy chęć rozwoju osobistego i uczenia się, podróże, pasje, stawianie na jakość życia. Czasem są to nawet indywidualiści, którzy mają świetny gust i wyczucie, ale nie mają czasu albo potrzebują świeżego spojrzenia.

analiza kolorystyczna warszawa

Mistrz stylizacji. Wie wszystko o modzie – od historii, bo bieżące trendy. Rozmowa z Izabelą na ten temat to prawdziwa przyjemność, tyle w niej pasji i rzetelnej wiedzy. Poznałyśmy się w Radiu Olsztyn podczas audycji o ciucholandach i modzie vintage. Potem trafiłam na jej bloga i jestem zachwycona. Jednym słowem – polecam! Magda Brzezińska, właścicielka www.szuwarach.pl

Dlaczego korzystamy z zakupów ze stylistką?

Mimo wszystko jest to usługa niszowa i ulega segmentacji. Na pewno ma większą dostępność niż kiedyś ze względu na powiększające się rzesze stylistów i ofertę świata mody, która jest na wyciągnięcie dłoni jak nigdy dotąd. Potrzeba korzystania z usługi osobistej stylistki najczęściej wiąże się ze zmianami na pewnych etapach życia. W momencie, kiedy stawiamy na rozwój osobisty i podnosimy sobie poprzeczki, zaczynamy bardziej dbać o nawyki i szczególnie się starać, zmieniamy ścieżkę kariery, zaczynamy pełnić nowe role w rodzinie, pracy i społeczeństwie, stajemy się trochę innym człowiekiem. Mamy potrzebę dopasowania stylu nie tylko do własnych potrzeb estetycznych lecz do potrzeb związanych ze stylem życia, funkcjami, tym co mamy w głowie czy tym, co nam w duszy gra. Najczęściej rzucamy hasło „nie mam się w co ubrać”, nie dlatego, że dosłownie nie mamy, ale dlatego, że rozminęły się nam ścieżki codzienności, takie jak pomysł na siebie, wiedza z zakresu kodu ubioru w biznesie lub na danym stanowisku, zmieniająca się sylwetka, życiowe etapy, które przechodzimy jako ludzie.

Zakupy ze stylistką to komfort i wygoda

Zakupy ze stylistką to też świetna usługa dla zabieganych i zapracowanych. Halo! Kto dziś taki nie jest? Doświadczenie, jakość i indywidualizacja moich usług pozwalają mi perfekcyjnie wpasować się w oczywiste i nieoczywiste potrzeby klienta. Dlatego staram się zapewnić wygodę, miłą atmosferę, użyteczność budowanych zestawów, np. poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem i dobrym, wspierającym nastawieniem. Dojeżdżam do klientów w całej Polce – zarówno biznesowych, jak i indywidualnych. Zakupy ze stylistką i przegląd szafy z osobistą stylistką realizowany jest m.in. w Olsztynie, Warszawie, Trójmieście, Poznaniu czy Łodzi. Szczegóły omawiamy podczas pierwszego kontaktu.

Znawczyni tematu. Miałam okazję i zaszczyt pisać fragment do jej książki o modzie i stylu „Ubierz się w uśmiech”. Znam z tekstów o modzie, o stylu vintage. Wiem, że doradza fachowo w temacie dress codu dotyczącego ubioru do pracy, na okazje. W Polsce znajomość branży modowej cały czas jest w cenie, więc z przekonaniem polecam Izabelę Jabłonowską.

zakupy ze stylistka Warszawa

Po co korzystać z usług osobistej stylistki?

Zaglądanie do szafy to nasz codzienny rytuał, sprawmy aby był przyjemny i dodający nam skrzydeł. W XXI wieku większość ludzi rozumie, że wizerunek pomaga budować kompetencje, jest naszym wyróżnikiem, pozwala zostać zapamiętanym i dobrze odebranym, przedkłada się na taktowność bycia w wielu sytuacjach, dotyczącą zarówno miejsc, jak i ludzi. Być może buduje status i budzi prestiż, ale przede wszystkim pomaga osiągać wyznaczone cele, bo kiedy wyglądamy lepiej działamy skuteczniej. Nie tylko dlatego, że tak zbadali naukowcy i głoszą psycholodzy, ale dlatego, że nawet Ty tak czujesz. Pomyśl tylko kiedy masz więcej charyzmy – jak masz tłuste włosy i wypchane kolana w nogawkach od piżamy czy jak jesteś zadbana i wyglądasz schludnie?

Usługa zakupów ze stylistką, przeglądu szafy oraz analizy kolorystycznej nie jest dla każdego. Jeśli uważasz, że nie jest to potrzebne i sam/sama potrafisz się dobrze ubrać, to serdecznie Ci gratuluję i życzę wielu świetnych stylizacji oraz modowych decyzji. Dziękuję, że dotarłaś/eś aż do tego miejsca. Serdecznie za to zapraszam tu – KLIK i KLIK.

Ha! Generalnie brak słów podziwu i uznania!
Iza to rzeczowa „babka”. Uśmiechnięta, z wiedzą, dobrym okiem, nietuzinkowym podejściem i potężną siłą działania. Przyjemnie jest z nią pracować i przebywać!
Polecam każdemu! Jakub Wichrowski, marketingowiec i fotograf, www.zaniewska.com.pl/

Jaki należy mieć budżet na zakupy ze stylistką?

To kwestia bardzo indywidualna. Są ludzie, którzy potrafią wydać kilka i kilkadziesiąt tysięcy, a są tacy co wydadzą kilkaset złotych. Moim zadaniem jest dopasować się do możliwości finansowych klienta i jak najefektywniej rozplanować budżet. Wpisując się w indywidualne potrzeby zyskuję zaufanie. Tak samo, jak poprzez wykazanie się dobrymi manierami podczas realizacji usługi i dyskrecję. W zależności od możliwości finansowych można zastanowić się nad zasadnością pewnych zakupów, ich trwałością, satysfakcją z posiadania. Prawdą jest, że na odzież wierzchnią, buty i torebki warto wydać więcej niż na t-shirt. Na pewno wiesz, co mam na myśli. Zakupy z osobistą stylistką możesz też potraktować jako lekcję stylu i nie kupować zupełnie nic. To trochę przewrotnie, ale jest to bardziej dostępna opcja i przy tym w duchu zero waste.

Masz ochotę umówić się na spotkanie z osobistą stylistką? Zapraszam Cię serdecznie tutaj – KLIK

stylistka mody Warszawa

Profesjonalistka z duszą i kobieta z najbardziej stylowym okiem. Dzięki Iza! Michał Porycki, poeta, prozaik, literat, doświadczony radiowiec, a nawet eventowiec www.bartbo.pl

Zakupy ze stylistką – personal shopping

W branży mody pracuję prawie 14 lat. Przez ten czas wiele się nauczyłam, ale też jako marka osobista zaczęłam wpływać na innych. Jestem prekursorką zagadnienia etykiety stylistki w Polsce. Kiedyś nikt o tym nie mówił. Stylistkami stawały się często „dziewczynki szafiarki”, którym wydawało się, że posiadając własne wyczucie smaku można być dobrą stylistką czy wykonywać analizę kolorystyczną. Otóż nie. W usłudze nie chodzi o to, co nam się podoba, ale o to w czym klientowi będzie dobrze i co spełni jego marzenia. To musi być też zgodne ze sztuką, to znaczy fachowe. Każdy jakoś zaczynał, ale należy się kształcić i rozwijać. Trzeba mieć wiedzę z zakresu dress code, teorii koloru, wiedzieć coś o tkaninach i znać choć zarys historii mody. Trzeba też umieć rozmawiać w sposób taktowny i umieć się porozumieć z wymagającym klientem. Dlatego jestem po Protokole Dyplomatycznym przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych, jestem certyfikowanym konsultantem koloru Akademii Maestro światowej sławy Olafa Tabaczyńskiego, odbyłam wiele kursów i szkoleń z zakresu stylizacji, więc posiadam dyplomy potwierdzające moje kompetencje. Mam dodatkowo kilka asów w rękawie, jak wykształcenie reżysera teatralnego, co przydaje się w tworzeniu pokazów mody, a także doświadczenie bycia wykładowcą na wyższej uczelni ViaModa, ale to już inny rodzaj działalności firmy Stylowa Moda.

Izabela ma w sobie pewność decyzji, jakie podejmuje, co daje poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Jest zawsze przygotowana, ma wizje i wiedzę, wie, co chce osiągnąć. Jest osobą zabawną, w charakterystycznym dla siebie subtelnym stylu. Trzyma klasę w tym, co robi i jak to robi. Mariusz Siechowicz Westhill Consulting, firma badająca talenty

Może chcesz zapoznać się z innymi możliwościami współpracy. Miło będzie mi gościć Cię tutaj – KLIK.

Niesamowita wiedza, szerokie horyzonty. Pomysł goni kolejny pomysł – wielkie samozaparcie i determinacja w ich realizacji. Jestem pełna podziwu. Polecam! Ania Piskorska, inżynier produkcji, Budimex

Co oprócz zakupów robi osobista stylistka?

Wachlarz możliwości jest znaczny i ciekawy niczym azjatyckie malowane jedwabie. Proszę bardzo:

Przegląd szafy jest dokładną analizą garderoby ze wskazaniem elementów doskonałych i wyeliminowaniem niepasujących do sylwetki, typu urody, stylu życia lub niegustownych. Wszyscy moi klienci dostają ode mnie w gratisie lekcję zarządzania garderobą.

Dobór indywidualnej palety barw to rozpoznanie perfekcyjnie pasujących do Ciebie kolorów, tkanin, surowców biżuterii i kamieni. To klucz do sukcesu wizerunkowego i źródło specjalistycznej wiedzy dla wtajemniczonych.

Doradztwo stylizacyjne pomaga w odnalezieniu indywidualnego, niepowtarzającego stylu. Projektowanie wymarzonego wizerunku odbywa się m.in. za pomocą autorskiej metody „3 harmonii – stylu, barw i sylwetki”. Wspólnie stworzymy teczkę stylu albo stylowy notatnik.

Zakupy ze stylistką w innej formie. Same zakupy mogą mieć różne warianty. Mogą mieć formę stworzenia garderoby od podstaw, zakupów uzupełniających, ekspresowych lub w trybie slow i w opcji odpowiedzialnej mody – KLIK. Często po zakupach wracamy do domu klienta i robimy pełne stylizacje wraz z dodatkami, łącząc stare z nowym i utrwalamy to na zdjęciach. Możesz je przeglądać później przy kawce/herbatce i bez stresu wybierać, co jutro założysz.

Wizerunek ślubny i okolicznościowy to stylizacje na wszelkie wyjątkowe okazje. Dobór stroju wizytowego i odpowiednie zestawienie dodatków. To także opieka modowa/wizerunkowa podczas ważnej dla Ciebie sesji zdjęciowej.

Największym powodzeniem cieszy się usługa kompleksowa, a zatem jest to nasz firmowy bestseller. Polega ona na połączeniu usługi realizowanej u Ciebie w domu tzw. „Stylowej szafy” – analizy kolorystycznej, przeglądu szafy i doboru fasonów ze wspólnymi zakupami ze stylistką w centrum handlowym.

W zasadzie każda usługa rozpoczyna się od sympatycznej i szczerej rozmowy. Możesz powiedzieć mi na czym najbardziej Ci zależy, gdzie mogę Ci szczególnie pomóc, jakie są Twoje inspiracje i marzenia. Po niej przystępujemy od razu do konkretnych działań. Podchodzę do klientów z zaangażowaniem, stąd moje firmowe hasło „Piękno w szczególe”. Po prostu zwracam uwagę na wiele drobnych elementów, jestem staranna i dokładna w tym, co robię.

Miła, profesjonalna osoba, która swoją pracą bardzo pomaga, zmienia świadomość o modzie i podejściu do niej. Bardzo serdecznie polecam!!! Małgorzata Barcikowska-Nazarczuk, projektantka mody i wnętrz

Chcesz się ze mną skontaktować i umówić na konkretny termin? Jestem zaszczycona i już się cieszę, że się poznamy! Skorzystaj z formularza na tej stronie – KLIK

Lanvin 16zakupy ze stylistka

Ile czasu trwa usługa zakupów ze stylistką?

Usługa trwa tyle, ile chcesz i możesz na nią przeznaczyć. W zależności od preferencji najczęściej na zakupy potrzeba około 3 h, czasem trwają więcej 5-6 h z przerwą na oddech, uzupełnienie płynów, pożartowanie i pomyślenie o dalszej strategii. Możliwy jest też cały dzień zakupów połączony z analizą kolorystyczną, przeglądem szafy, robieniem gotowych zestawów ubraniowych wraz z dodatkami, do których powstaną zdjęcia (Twoja mała, wygodna ściąga idealnych stylizacji na wszelkie okazje).

Gdzie odbywa się usługa zakupów ze stylistką?

Działamy w całej Polsce. Z reguły na zakupy wybieramy centra handlowe w większych miastach, ale korzystamy też z uzbieranej przez wiele lat bazy adresów, w której znajdują się projektanci, szycie miarowe, butiki, inspirujące miejsca w sieci. Dokładna trasa zakupowa lub centrum dopasowywane są podczas pierwszego wywiadu z klientem i po poznaniu jego profilu.

Jak się przygotować do zakupów ze stylistką?

Nie trzeba się szczególnie przygotowywać, ani nastawiać. Zaufaj, że jesteś w dobrych rękach. Warto postawić na wygodne, nawet sportowe buty i ubrać się „na cebulkę”. Czasem przydają się obcasy, ale z reguły nie warto ich dźwigać, bo możemy przymierzyć sklepowy model. Warstwowy strój pozwala na zmierzenie poszczególnych elementów garderoby bez konieczności rozbierania się w całości. Jednak jak się nie ubierzesz, i tak będziemy sobie radzić. Odradzam duże ilości guzików, haftek bądź zatrzasków, bo one po trzeciej przymierzalni zaczną Ci się mnożyć w oczach i pod palcami. Możesz mieć małą wodę, ale nie jest to konieczne. Jesteśmy ludźmi i przerwa może być naturalnie potrzebna.

Efekt WOW

To co sprawia mi wielką satysfakcję i wypełnia mnie radością, to szczególnie opinie moich klientów. Podzielę się z Tobą kilkoma z nich na temat zakupów ze stylistką i przeglądu szafy:

Od tego dnia chodzę sobie w glorii chwały i komplementów, i jak łatwo zgadnąć doskonale się w tym odnajduję. Ola

 

W ciągu dwóch dni usłyszałam więcej komplementów niż podczas ostatnich kilku miesięcy! Czuję się świetnie i pewnie. Wiem, że wszystko mi się uda. Polecam takie zmiany każdej zagubionej osobie, która chce odzyskać pewność siebie. Lidia

 

Izabela nie tylko rozumiała moje potrzeby i oczekiwania, ale sama wychodziła im naprzeciw. Moi pracodawcy zauważyli, że w końcu wyglądam profesjonalnie. Gdyby nie to spotkanie, nie dostałabym awansu. Dziękuję z całego serca! Kamila

 

Dziękuję za rady i za wskazanie stylu, całkowicie zapragnęłam wypełnić szafę sukienkami. Miałam piękny wzór. Jestem odmieniona i radosna. Dostałam skrzydeł, a moje dzieci i mąż są zachwyceni. Iza

 

Jestem szczęśliwa! Z radością otwieram moją szafę i bez wahania wiem, w co się dziś ubrać. Warto zainwestować w siebie, a zobaczysz, że poczujesz się wyjątkowo piękna. Karolina

 

Dawno nie otrzymałam w prezencie tak dużej dawki szczęścia! Krysia

 

Lepiej czuję się wybierając pasujące do mnie kolory. Moja cera wygląda na wypoczętą, nawet po całym dniu pracy. Rewolucja w szafie pomogła mi odnaleźć samą siebie. W końcu słyszę komplementy. Profesjonalizm w każdym calu! Justyna

 

To jest dokładnie to, czego szukałam. To ludzie, którzy chcieli przekazać wartości, jakie do mnie trafiają. Monika

 

Jesteś bardzo profesjonalną stylistką, a do tego ciepłą i miłą osobą. Nic dodać i nic ująć. Dużo się nauczyłam. Mężowi bardzo wszystko się podobało. Ula

 

Wygląd zewnętrzny był dla mnie nieistotny. Okazuje się jednak, że nie można o nim całkowicie zapominać, nawet, jak się jest strasznie zabieganym i zmęczonym. Dziękuję jeszcze raz. Hanan

 

Patrząc na siebie samego trudno ocenić jak się wygląda, przyzwyczajamy się do swoich nawyków. Stylistka pomogła mi uwierzyć w to, że mogę wyglądać naprawdę dobrze. Nie zastanawiajcie się, naprawdę warto. Marek

 

Teraz zakupy to prawdziwa przyjemność. Nie marnuję czasu na zakupy, które do mnie nie pasują. Basia

 

Nosząc nowe ubrania czuję się szczęśliwa. Wiem, że wyglądam w nich rewelacyjnie. Masz talent do pomocy w doborze ubrań. Dziękuję! Beata

 

Być może zainteresują Cię moje przemyślenia po kilkunastu latach pracy w zawodzie. Przeczytasz o nich we wpisie „Stylistka” – KLIK. 

#osobistastylistka

Gdy Twoim marzeniem są #usługiosobistejstylistki, #zakupyzestylistką, #przeglądszafy, #analizakolorystyczna lub #stylizacjaonline, #stylistkaonline – sprawdź dostępne propozycje, które przygotowała dla Ciebie #osobistastylistka SKLEP – usługi stylistki. 

Izabela
Autorka Izabela Jabłonowska

Moją misją jest wspieranie innych poprzez mądrą, wartościową i wysmakowaną inspirację. Zwrócenie uwagi na szczegół, jakość, pochodzenie, historię. Ten blog może być dla Ciebie wartościowym miejscem, gdyż często słyszę od innych, że potrafię ciekawie opowiadać. Być może jestem jedyną w swoim rodzaju kobiecą wersją Hakawati, opowiadacza historii z powołania i przeznaczenia. Kiedy coś tworzę czuję radość, spełnienie, wolność. Uważam, że klasyka jest piękna, a być elegancką kobietą to znaczy mieć dobre maniery, a nie najmodniejszą parę szpilek. Dziękuję, że jesteście i mnie wspieracie, dzięki Wam mogę robić to, co kocham. Prywatnie jestem żoną i mamą 3 dzieci.

Do góry

Prawa do wszystkich publikacji i zdjęć na blogu należą do firmy Stylowa Moda Izabela Jabłonowska. Nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie w celach komercyjnych.

Zobacz także

Zobacz więcej

Newsletter

Stylowy, ekskluzywny, inspirujący

Dołącz do zainspirowanych czytelników i pobierz bezpłatnie ebook w formacie pdf lub epub "Styl - sztuka pięknego wizerunku". Zobacz dlaczego cenią go nawet eksperci z branży mody. Zyskaj więcej stylowych porad i wartościowej wiedzy, dzięki którym podrasujesz swój indywidualny styl.

EBOOK W PREZENCIE

EBOOK W PREZENCIE